Old-Objednávky-3

Objednávat na tel. 775 039 780 ( St-Pá 9:30h. -18hod. + So 8,30-12hod. Ne 14-18hod.). Pokud bude potřeba tak si můžete sjednat osobní schůzku po předchozí domluvě. Při objednání dortu při osobní schůzce se skládá záloha od 1000 Kč podle velikosti objednávky.

Co se objednání týká, tak obyčejně platí, čím dříve tím líp, ….vše si vyrábím sama, a tak Vám nemohu vždy slíbit, že budu mít na poslední chvíli volnou kapacitu.

Přijmutí zakázky dortu, nebo jiné cukrářské práce na poslední chvíli (2-3 dny předem) je u mne někdy možné,ale je to za poplatek. Ale, vždy to závisí na kapacitě, nebo složitosti již přijatých zakázek. Proto je nejlepší varianta, co nejdříve zavolat a zeptat se.

Informace k objednávkám, jelikož  se kupí za co jsme velice rádi,ale tím se bohužel, nedají všechny přijmout ani udělat.

Objednávky je nejlepší pro nás přijmout,co nejdříve cca 8 dní až 3 týdny dopředu, vždy záleží na období přes léto je více svateb, tak kapacity jsou rychle zaplněny pro objednávky.

Čím dříve víte,že chcete od nás dort, tak je lepší,když se zastavíte osobně nebo zavoláte a probereme vámi daný termín dle obsazenosti. Bohužel na email odpovídám po delší době, jelikož mi nato nezbývá čas. Většinu času trávím přímo u tvoření, modelování ve své kuchyni,dílně a nemám u sebe email.

Objednávky na poslední chvíli do 7 dnů předem, budou jinak zpoplatněny než objednávky, které jsou objednány delší dobu než 8 dní předem. Vše se řídí dle obsazenosti v našem objednávkovém systému.

Express obj. do 3 dnů se platí 70 {80a3825c3639b99aa4a5d250442e8a1ac16c9874f42b46ebafed8c8b1e280dcb} navíc s kompletní ceny výrobku.

 Děkujeme za pochopení, vše se řídí,tak jak to mají ostatní zakázkové cukrárny.  

                                       Termíny kdy máme volno a zavřeno v dortovém studiu a cukrárně Dorty z ráje. 
                                     od 21.12.18 do …… 

Leden 2019 příjem objednávek převážně po telefonu,emailu. Bude možnost si dohodnout osobní schůzku k probrání vaší objednávky. Provoz v tomto  měsíci,bude částečně omezen. Děkujeme za pochopení.

 

  • Objednávky svatebních dortů a minizákusků.
  • Je možné řešit částečně po telefonu a nebo, když přijdete osobně k nám do Dortů z ráje v Sobotecký 246, Turnov 1.
  • Svatebním konzultacím se věnuji celkem hojně a profesionálně. Konzultace probíhá cca 1,5 h, kde probereme vše k svat. dortu, svat. koláčkům, sweetbaru,.. Jednorázový poplatek 250 Kč, ve kterém máte zahrnutou ochutnávku korpusů s krémy a minizákusky, sv.koláčky (suroviny,dobroty, které pro Vás připravím) a můj čas věnovaný  Vám a nákres dortu pro Vás přímo na místě.
  • Záloha na svatební dort či koláčky mini zákusky činí od 1000 kč  ( dle velikosti,ceny vaší objednávky ) .
  • Záloha na svatební dort je nevratná. Proč se záloha nevrací, protože, už se nato předem připravují suroviny nebo nakupují speciální tácy,krabice a jiné … a blokuje se tím termín pro jinou zakázku. Tímto děkuji za pochopení a akceptování našich obchodních podmínek, které má většina dortových specialistů u nás.

 

  • Zaslání objednávky na jedlý papír lze na můj email dortyzraje@gmail.com nebo po tel.  775039780 domluvě, co si od tisku/dortu žádáte v digitální podobě. Vždy počítejte raději 4 dny na tisk jedlého papíru.

 

Přeprava a skladování:

Dorty si odnesete na dortovém tácku/tácu v krabici. Ideální je přeprava dortu/cukrátka v kufru auta, v letních měsících v autě s klimatizací. Pokud nejedete přímo na oslavu, tak skladujte výrobek při teplotě do 10°C v suchém prostoru, ideální je lednice jen pro sladké výrobky. Dorty ponechejte nejlépe v krabici, aby se zabránilo vlhnutí cukrových ozdob.

Přepravě vícepatrových dortů věnujte prosím zvlášť zvýšenou pozornost!!!

Za poškození dortu při vlastní manipulaci, jízdě nebo nesprávnému skladování nenesu žádnou zodpovědnost.

Možnost zprostředkování odvozu dortu, je možná po tel. či osobní domluvě …

Vaše cukrářka Eva Dlouhá a Ondřej P.